En ymmärrä naisia, jotka pukeutuvat välillä niin, että suurin osa utareista paljastuu, miksiköhän näin, ihan itseäkö varten. Epäilen kyllä ihan muuta, kokemuksien mukaan nämä tyypit ovat juurikin niitä suurimpia munahaukkoja, kyl se on yks, yhteen näytönhalu juuri näille naikkosille.
AHDISTELUAKO OIKEESTI??
SeX assisstentti
6983
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nyt on mennyt eduskunnassa asiat ihan "pyllylleen" kun moisia pohtivat. Itse olen ollut jo vuosikymmenet työssä, jossa ei lääpitä, vihjailla vaan mennään pikkupalavwerin jälkeen suoraan asiaan molempien halusta ja tahdosta.Iltavuorot ovat parhaita, siellä lempi leijuu, eikä kysellä, kenen muija tai kenen ukko, sill ei ole väliä....Ihanaa elämää ...ihanaa..
sijaitsee??
järjestetään jos jonkun sortin hippaloita että päästään kimpassa pitään kivaa...kyllä muuten nostaa työilmapiiriä kummasti ;)
Kuitenkin valittaa, että suomalaiset naiset pukeutuu liian miesmäisesti? Verrattuna tamaroihin? Suo siellä, vetelä täällä. Ehkä tästäkin taas huomaa, miksei täällä kannata pukeutua viehättävästi. Kun suomalainen mies on edelleen luolamiehen asteella!
heippa
juu kyllä eduskunnas toimitaan juu niitten kohalla tapahtuneitten mokien mukaan.Niinkuin tää yks joka toilas yhäitin kanssa ja sit syytetään sitä naista vaan ei voi kansanedustaja myöntää omaa mokaansa on se kummaa.
En ymmärrä moista keskustelua lainkaan. Olen 29v yh äiti ja suth. hyvässä virassa vakituisesti.
Lähes aina kun miespuoliset tapaavat päivittäin minut he suutelevat poskelle ja taputtelevat joskus pyllyllekkin. Ihmettelenkin, et mitä ahdistelua, tai vast. siinä voisi olla, mielestäni ei yhtään mitään.
Tuntuu, et eduskunnassa nämä ns. takariviin jääneet ovat nostattaneet moisen mölyn, "kateuksissaan" jotka ovat ilmeisesti näitä "penkkiruusuja".
Kyl näit tekopyhiikin on jo ilmaantunu, tää Saarela oli niit eka moraalinvartioit, joka teki jopa mediajutun tän saunatontun kanssa suutelemalla sitä...Toivotaan että tää m...haukka on viimeistä kertaa EK:ssa.