Minkä ikäsiä "faneja" tähkällä on????

Bigg Boss

Hei sillä kyselen,kun meidän pieni prinsessa 3 täyttää pian 4v. Tykkää kuunnella tähkää...
Ei kelpaa lasten laulut kun harvoin,pitää vaan pyörittää noita tähkän levyjä :) Itse en lukeudu faneihin...toki muutama ihan ok rallatus löytyy.
Hyvää jatkoa kaikille tasapuolisesti T:tähkä fanin äiti. PS:jopa tähkän kuva on prinsessalla seinällä
:)

5

866

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ilmottaa

      lastensuojeluun;

      etkö anna lapsesi elää lapsuutta;

    • miru10

      Taitaa niitä faneja löytyä 1 vuotiaista 8-kymppisiin : ) Fanclubiinkin kuuluu lapsia. Antaa tytön kuunnella, hyvä on maku : )

    • perhe

      Kyllä meilläkin koko perhe 13-73 v kuunnellaan Lauri Tähkää. Tyttäresi on Kimpale Kultaa, tule vain itsekin mukaan!!!

    • mansesta.

      Jotta pohjalaiset perimäni muistaisin, kuuntelen tietenkin Lauri Tähkä & Elonkerjuuta, suurella hartaudella. Etenkin Pauhaava sydän on niin perin pohjin phjalaista, vahvoille mielikuville ei voi mitään..Poppoo on tosissaan löytänyt musiikkimarkkinoitten markkinaraon.
      Eikä täällä ole noin ihmisen näköisiä miehiä, tulee vanhallekin hinku päästä katsomaan pohjanmaalle näitä miehen näköisiä miehiä ;) Tosin omakin ukko on puoliksi e-pohjalainen, joten tiedän mistä puhun. Pitäisköhän lähteä Pakkahuoneelle - jos lippuja enää löytyy..terveisin hörinätäti.. Lauri Tähkän lavakarismaan ja biisiin ihastunut.

      • myydään loppuun

        kuukausia ennen tapahtuma, joten Pakkahuonekin on ollut loppuunmyyty jo kuukauden päivät.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut

      Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/
      Ikävä
      199
      1590
    2. Miettimisen aihetta.

      Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.
      Ikävä
      138
      1354
    3. Mitkä on 3 viimeistä sanaa

      sun ja kaivattusi viesteilyssä? Ensin sun, sitten kaivatun?
      Ikävä
      54
      1123
    4. Kai sä näät

      Ku sua katson et olen aika rakastunut. Rakkaus ei vain ole aina niin yksinkertaista
      Ikävä
      72
      995
    5. Sun ja kaivattusi

      ikäero? Kumpi vanhempi, m vai n?
      Ikävä
      51
      950
    6. Mikä on ollut

      Epämiellyttävin hetki sinun ja kaivattusi romanssissa?
      Ikävä
      106
      902
    7. Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle

      Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva
      Ikävä
      52
      893
    8. Just nyt mä

      En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman
      Ikävä
      53
      850
    9. Piristä mua ystävä

      Hyvä💫...
      Ikävä
      82
      830
    10. Kuinka hyvin tunnet mut?

      Kerro musta mies jotain.
      Ikävä
      31
      764
    Aihe