Mitenkä Keskisen kävi käräjillä

Mites kävi eilen Helsingissä käräjillä? Voittiko herra isoherra median käräjäsalissa?
3307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä ketkua nyt syytetään ? Joko vihdoin selättäjä löytyy, peukku pystyyn.

Äänestä
  • Miksi Keskinen on ketku? Taitava liikemies. Vapaa. Pyörii kyllä vähän halpojen naisten kanssa, mutta eikö se ole poikamiehelle sallittua? Siis; miksi ketku?

    Äänestä

Kun on sopivasti rahaa, on mahdollisuus palkata parhaimmat juristit ja se näkyy aina lopputuloksessa. Keskinen ei tule häviämään koskaan yhtään juttua ja se on varma!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietääkö kukaan kirjoitti:

Mites kävi eilen Helsingissä käräjillä? Voittiko herra isoherra median käräjäsalissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu