kertokaas mitä vaatelikkeitä siellä on,esim.onko only,h&m ja onko hyviä kenkäliikkeitä?
Mitä vaateliikkeitä Joensuussa?
hanna
41206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
-joo no, onhan täällä jonkun verran niitä esim kauppakeskus metropolissa on Only , vero moda Marimekko,sit on in style Valintatalon yläkerrassa,niin ja Lindex Kuosikulma, Halonen,ja Kekäle..mut H&M:ä ei Joensuussa ole,on täällä joitain kirpputoreja joista voi löytää hyviäkin merkkivaatteita esim Valintakirppis..
Luin vuos sitte Karjalaisesta että H&M ois tulossa joensuuhun, jos vaan löytyy vapaata liike tilaa.JKK on hyvä kenkäkauppa siinä kävelykadun varrella.
Nykyään Joensuussa on Only,Vero Moda,H&M,Jim&Jill,Jeans&Clothes,Lindex,Seppälä,Suomalainen kirjakauppa,Hemtex,Kappahl,Anttila,Sokos,Glitter ja vaikka mitä muuta
Tässä on kauppakeskus IsoMyyn kaikki liikkeet: http://www.isomyy.fi/liikkeet_kartta.php