Vadelma kaataa

me sontiaiset kepuli-puoluejetta uuvistettaan.
Nykyaikkaa vasttaamaan.
5277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toope.

Äänestä
  • etkö arvannu?

    Äänestä

nykyaekasta saa.
vaipukoon rauhassa historiaan.

Äänestä

valtuuston kepulit ovat menneisyyden jääriä.

Äänestä

ny nuo jotka johti jäteasiassa meitä harhaan hylänny, nyt tehhään tästä haapaveen surimmasta puolueesta entistä suurenpi, turhat valittajat joutaa pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


laitilan kun kirjoitti:

me sontiaiset kepuli-puoluejetta uuvistettaan.
Nykyaikkaa vasttaamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu