Savolaiset

on brittejä. Jäykkäpaskasten ihmisten ryhmittymä.
3592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On sinullakin sitten homma, jos kerran olet tutkinut ihmisten paskojen jäykkyyksiä. Ja pakkohan sinun on siis ollut asiaa tarkemmin tutkia, jos noin kerran väität.

Onnea jatkotutkimuksille.

Äänestä

Ootko anonna apurahhoo tutkimuksilles? Ano ihmeessä,voet pian suahakkii.

Äänestä
  • Siltä männöö, pehmytpaskaselta, hoosuun. Tarjotkee sille aenakii potta ensin alle.

    Jääkkööhän tuo näkkyy olovan, van mitäpä tuosta. Kuhan vuan ossoo ulos tulla. Sitte alan huolestua, kun ee ennee mahu reeästä läpi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomen kirjoitti:

on brittejä. Jäykkäpaskasten ihmisten ryhmittymä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu