Tämä tarina on tosi, se kertoo siitä kun sain pillua yhden kerran jossain.
Oli lämmin päivä sitten päätin asettaa mulukkuni naisen emättimeen ja työnsin sen sisään. Hetken heilumisen ja muljauttelun jälkeen laukesin karjahtaen.
Sitten menin vessaan kuselle.
Kun tulin vessasta hain jääkaapista lihapiirakan.
Menin rappukäytävään ja söin sen. Samalla hissi tuli minun kerrokseeni. Ihmettelin että ketä himpskatti siellä hissiä käyttää tähän aikaan päivästä.
"Kuka siellä on?" Kysyin.
"Minä, talonmies Aki!" Talonmies huusi hissistä
Menin lähemmäs ja näin talonmiehen puuhastelemassa hissin parissa.
"No johan on markkinat *haukkasin palasen lihapiirakasta* Onpas muuten perkeleen hyvää piirakkaa!"
"Heitä biitti meikäläisellekkin." Aki tokakisi ja iski silmää.
Menin hissii akin viereen ja tarjosin palasta lihapiirakastani.
Yhtäkkiä Aki laski housunsa ja muljautti mahtavan 16 cm kyrpänsä ulos housuistaan.
"Nyt on minun vuoroni tarjota jotain suuhunpantavaa!" Talonmies sanoi irstas hymy huulillaan.
Hän asetti mulkkunsa perseelleni ja työnsi sen sisään. Hetken päästä molemmat laukesimme karjahtaen..
Sitten menin takaisin kotiini ja siemailin olutta.
Edellisestä kohtaamisestani talonmiehen kanssa oli kulunut jo puolituntia.
Kun olin siemaillut olueni loppuun kävin paskalla.
Pyyhin paskaisen ja siemennesteen täyttämän pyllyni karhealla paperilla joka rikkoi ryppyreikäni ihon.
Vedin vessan ja nopeasti sujautin pöksyt jalkaani.
Unohdin pestä käteni.
Laitoin sandaalit jalkaani ja trendikkäimmän paitani päälleni ja lähdin eläintärhaan tapaamaan asianajajaani.
Matkalla näin kaksi kyytä ja harakan.
Lopulta olin perillä eläintarhassa olin juuri menossa sisään kun muistin että minun pitäisi maksaa että pääsen sisään.
"Perkele" Tokaisin koska eihän minulla jumalauta ole rahaa.
Niinpä otin vastaantulevan miehen melan suuhuni ja aloitin mahtavan lutkuttamisen, mies laukesi karjahtaen kasvoilleni. "Ota poika 10 euroa, olet ansainnut sen." Mies tokaisi.
"Kiitti jäbä." Sanoin
Kävelin onnellisena lippuluukulle ja maksoin itseni sisään.
Eläintarhassa näin kaksi apinaa, virtahevon,lehmän ja koiran. Siellä oli aika hauskaa. Kun kello oli kuusi menin bussilla kotiin.
Kotona otin tölkillisen olutta jääkaapistani ja aloitin sen siemailun.
Yhtäkkiä ovikelloni soi.....
Olin juuri lopettanut minun goldencup oluen juomisen. Joku soitti ovikelloani.
Ei minua kiinnostanut kenekään seura joten menin parvekkeelle ja sytytin kameli tupakin. Yhtäkkiä oveni meni lukkoon ja jäin vangiksi parvekkeelleni.
Minulla oli kamala kusihätä joten kusin parvekkeeltani alas. Nyt minulla alkoi olla hieman nälkä eikä ruokaa näkynyt missään. Niinpä nostin kiven ja heitin sen lintua päin, lintu tippui suoraan eteeni.
Nyt piti keksiä miten kypsennän sen. Ainoa vaihtoehto oli sytyttää sohvani palamaan ja grillata lintu.
"Sepä oli makeaa kuin talonmiehen mälli." Tokasin
Nyt minua alkoi panettamaan taas.
Riisuin housuni ja aloin masturboimaan.
Laukesin karjahtaen ja laitoin housut jalkoihini.
Muistin että olin jättänyt ikkunan auki joten kiipesin ikkunasta sisään. Menin jääkaapill ja otin toisen goldencup oluen ja aloin siemailla sitä.
LOPPU
Kiimainen kyrpä: Kun maailma ei riitä.
J.R.R. Tolkien
4
19556
Vastaukset
- Huomenna kipin kapin
Kiitos, että lopetit. Ja nyt uusimaan se lääkityspuoli heti huomenissa. Apteekit ovat auki.
- päivän
parhaista nauruista!
päivä pelastettu , tai yö - saakaan
Goldencup olutta?
- niin oli
ihan vitun hauska laukesin karjahtaen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.845087Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.243446Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j322771Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.581800- 471576
- 941362
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441346Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2411311Hiljaisuus
Tarkoittaa välinpitämättömyyttä, henkistä väkivaltaa ja kiusaamista. Olet valinnut hiljaisuuden.731058IS Viikonloppu 29.-30.11.2025
Antti Skytältä 3-tasoinen ristikko. Pääkuvassa on harhauttava elementti, mikä saattaa hidastaa myös muiden kuin minun ra54935