Onko kenelläkään kokemuksia ko. hotellista Barcelonassa? Varasin juuri 4 henkisele perheellemme perhehuoneen Abba Garden Barcelonasta. Aika kaukana keskustasta. Onko hankalan matkan päässä?
Hotel Abba Garden
perheen kanssa reissuun
4498
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kukaan käynyt Abba Gardenissa. Voin sitten kesäkuun lopussa referoida. Olisi ollut hauska tietää etukäteen jotain.
Olen käynyt barcelonassa 3 kertaa ja aina kyseisessä hotellissa. Voin suositella erittäin siisti, uima-allas baareineen, ystävällinen henkilökunta. Hotellista myös kuljetus läheiselle
kauppakeskukselle. Itse hotellilta pääsee myös bussilla numero 21? suoraan keskustaan edullisesti.
Kiitos! Matkaa odotellaan tiiviisti, tosin Pariisin matka on tässä välissä vappuna.
hotelli huoneistoksi.Totesimme, että 8 yötä perheen kanssa samassa huoneessa vie hermot. Saimme äärettömän hyvän huoneiston oh-barcelonan sivujen kautta ja halvalla, ihan läheltä keskustaa. Uima-allas tosin puuttui, mutta ilmat olivat kesäkuun alussa niin huonot, ettei sitä edes tarvittu. Vain muutama päivä oli aurinkoista.