Naishieroja Vaasasta

löytyisiköhän mistään. sellaista joka tekisi kotikäytejä ja vaitiolo olisi taattu.
9855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei

Äänestä

Miksi et ota mieshierojaa?
Niitähän on vaikka kuinka monta.
Vai pelkäätkö miehen kosketusta?

Äänestä

Sun stationissa on , kotisivujen mukaan hemmotteluhierontaa.

Äänestä
  • Viereisestä kannattaa kysäistä.

    Äänestä

Kävin sunstationissa,
Hyvä hieronta, suosittelen.

Äänestä
  • Nistikö olet?

    Äänestä

  • Siälä 3.12 iliman rahhoo päivä

    Äänestä

Hommaa joku herkkupeppu bubista onhan noita joka lähtöön.

Äänestä

Miksi hierojan pitäisi olla tuppisuuna? Eikös se olisi mukava kuunnella puhettakin kun on vatkattavana?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vääpeli2 kirjoitti:

löytyisiköhän mistään. sellaista joka tekisi kotikäytejä ja vaitiolo olisi taattu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu