huoneistohotellista vettä

jos on sharmissa huoneistohotellissa niin onko niissä jääkaapissa valmiiski vesipulloja vai pitääkö täytää itse jääkaappi,kuka tietää??
2335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1 kpl ja seuraava on sitten itse ostettava. Pullovesihän ei kuulu matkan hintaan, eikö?

Äänestä

Huoneessa on yksi vesipullo ja sen voi täyttää ilmaiseksi hotellialueella olevista vesipisteistä. Näin oli ainakin Kiriseitz hotellissa viimeviikolla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pullovettä kirjoitti:

jos on sharmissa huoneistohotellissa niin onko niissä jääkaapissa valmiiski vesipulloja vai pitääkö täytää itse jääkaappi,kuka tietää??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu