onko kukaan ollu töissä eckerö-linel? millast siel on? ja tiätääkö kukaan mitä kaikkee hommaa voi laivalla tehdä pelkällä lääkärintodistuksella? tänks!
työpaikkaaa
Juusto
61332
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hauskaa on Eckerö-linellä ollut, pelkällä lääkärintodistuksella voit pyyhkiä persettäsi.
no viikkarille ei ainaskaan tarvii muuta kun lääkärintodituksen esim jos haluut viinakallen hommia yms tehdä. Että tervetuloa vaan kyl hommia aina löytyy! ite kun alotin niin mulla ei todellakaan ollu muutakun lääkärintodistus ja seuraavana päivänä pääsin heti hommiin kun soitin!
kurssi tarvitaan kaikkiin pasiseerijobeihin; 3-4 vrk:n kurssi, jonka varmaan joudut itse kustantamaan.
Herra Blomqwist tulee ja nuolee mun peräaukon puhtaaksi.
Haa!
Kun ei se pysty.
Se ryyppasi 70-luvulla Algerian redilla magneettikompassista nesteet, poltti aivonsa ja nyt se tokkii Kontulassa yksiossaan Peralta (nimi muutettu) ostamaansa varastettua PeeCeeta ja paastaa katkeran kyyneleen tippumaan Gambinasta tahmealle kiiboordille.
Sorry, en ole niitä miehiä joita sinä kaipaat, tykkään naisista. Hae seuraa jostain hinttiklubilta.