Bussipysäkkien spreijaaminen

Kettuuntunut

Sinä joka harrastat otsikossa mainittua "aktiviteettia", ole hyvä ja selitä: mikä on kyseisen "aktiviteetin" idea? Mitä hauskaa siinä on? Mikä sinua oikein vaivaa? Mikä sinun logiikassasi on niin vitun pielessä, kun et tajua, että haluaisin lukea niitä bussien aikatauluja? Miten minä sen teen, kun sinä olet hukuttanut ne aikataulut sokaisevan punaisiin spray-tägeihin? Oletko vajaaälyinen? Oletko niin vitun tyhmä, että et osaa tehdä valitusta TKL:lle, jos bussien aikataulut eivät miellytä? Oletko ikinä tullut ajatelleeksi, että ne aikataulut voivat miellyttää toisia ihmisiä? Ajatteletko ylipäätään ollenkaan? Onko sinulla edes aivoja?

6

503

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lääkärinlausunto

      Kysessä on poikkeuksellisen narsistinen henkilö, ei kykene sosiaaliseen toimintaan ympäristönsä kanssa ja erittäin vahva uskomus omasta erinomaisuudesta, kokee myös olevansa terve vaikka on osoitettu henkilön persoonallisuus häiriö ja häiriökäyttäytymisen haitallisuus useasti.

      Vaatisi laitoshoitoa, koska ei kuitenkaan ole väkivaltainen ei kunta halua maksaa hoitoa?!?

      • Kettuuntunut

        Asia on luultavasti juurikin noin niinkuin sinä sanoit. Bussipysäkkien spreijaajilla ei taida olla minkäänlaista empatiaa toisia kohtaan ja he kuvittelevat voivansa tehdä aivan mitä haluavat. Typerää.


      • olemassa ...

        "Kysessä on poikkeuksellisen narsistinen henkilö, ei kykene sosiaaliseen toimintaan ympäristönsä kanssa ja erittäin vahva uskomus omasta erinomaisuudesta, kokee myös olevansa terve vaikka on osoitettu henkilön persoonallisuus häiriö ja häiriökäyttäytymisen haitallisuus useasti. Vaatisi laitoshoitoa, koska ei kuitenkaan ole väkivaltainen ei kunta halua maksaa hoitoa?!"

        Kun noita ei voi parantaa millään hoidolla niin hoitoa ei ole olemassa.

        Sen sijaan vaalit ovat taas lähestymässä ja ehdokaslistoja kootaan, joten nämä narsistit voivat tapansa mukaan tunkea politiikkaan. Paras mekko palkitaan.


    • ja sais otettua

      kännyllä kuvia noista räkänokista.
      Laittas ne iltikseen tai jonnekki nettiin esille.
      Turpalöylyt ois yks konsti, niin ei tarviis vallesmannia vaivata.

      • juhani3

        on niin törkeen näkösiä ettei kyllä tee mieli niille alueille muuttaa, ikävä kämppien hinnoille


    • Olisi hauskaa jos pysäkeille laitettaisiin ne paperiset aikataulut takaisin.On tosi ärsyttävää kun ne hienot taulut ovat aina huollossa!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      135
      3756
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      335
      2915
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      8
      1815
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      5
      1568
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1059
    6. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      37
      843
    7. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      60
      815
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      734
    9. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      22
      678
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      54
      655
    Aihe