Vilkkukorjaamolle

Menkää korjauttaaan vilkkunne sillä en väistä kusipäitä enää.
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huomataan liikenteessä paremmin, kuin vilkkua panttaavat japsi-romuilla ajelevat kusipäät.

Äänestä

Olen huomannu että te kateelliset mulkut kaivatte vaikka mistä haukuttavaa mersuista. Muut romut saa ajella miten vaan, ketään ei närästä. Mene ite kallonkutistajalle korjauttamaan aivos!

Äänestä

..sillä sähän väistät kumminkin sillä riisikupillasi..

Äänestä

kun jyrähtää. Arvaan olet raastuvassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MARS MARS kirjoitti:

Menkää korjauttaaan vilkkunne sillä en väistä kusipäitä enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu