Vastatkaapa tähän!!!!

punikkiruusu

Moi! Minulla on ainakin sellainen addikkitio että vien aina Jarille lahjan kun käyn keikoilla.Onko kukaan nähnyt kenellkkään toiselle artiatille että olisi lahjoja viety??Tai että kukaan toinen julkkis olisi halannut omaa faniaan?Jari on ainut mies jolle minä koskaan olen lahjoja antanut avoimesti. Jari on ainut joka on minua halanut julkislla paikalla.Kiitos etukäteen. Jään odottamaan vastauksia.PunikkuRuusu

7

1127

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jarifani28

      minä olen kerran vienyt janne tulkille ruusun ja pussannut sitä kaikkien nähden poskelle siitä on monta valokuvaa muistona.
      halannut olen kirkaa,simo silmua.
      mutta siitä huolimatta jari on paras ja ihanin.
      minulla ei ole ollut tapana viedä jarille lahjoja sillä yrityksellä että saisin halata tai huomiota se huomaa muutenkin ei sitä tarvi lahjoa :)

    • sorttia
    • itse en kyllä vie

      kyllä Jari on aina lahjoja ottanut vastaan eikait se kehtaa olla ottamattakaan.

    • Plan

      Eikö Jarin toivomus ole että lahjojen sijaan jokainen fani ottaisi Plan kummilapsen.

      Jarilla on kaikkea mutta hyväsydämmisenä hän haluaa antaa muille ja toivoo että lahjarahat annetaan niitä tarvitseville.

      • väkinäistä

        Jari on nimenomaan sanonut, ettei halua enää mitään roinaa nurkkiinsa. Kukat heittää kai roskikseen ja nallet rokeen tai lastenklinikalle.
        Enää ei halaile keikan jälkeen eikä ota vastaan lahjoja, vaan juoksee niitä dokkarin 10 pullukkaa karkuun..


      • olla
        väkinäistä kirjoitti:

        Jari on nimenomaan sanonut, ettei halua enää mitään roinaa nurkkiinsa. Kukat heittää kai roskikseen ja nallet rokeen tai lastenklinikalle.
        Enää ei halaile keikan jälkeen eikä ota vastaan lahjoja, vaan juoksee niitä dokkarin 10 pullukkaa karkuun..

        mukana juonessa ku et tiedä että jari juoksee niitten pullukoiten luo ei karkuun


    • Leluja

      Jari saa roinaa nalleja ymm...onha se mukavaa niin lastenkodit ja sairaalat saavat lahjoituksena nalleja.
      Tavaran kiertokulkua !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4582
    2. Kesä, kesä!

      Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k
      Tunteet
      12
      2757
    3. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      178
      1815
    4. Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.

      Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes
      Maailman menoa
      261
      1620
    5. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1510
    6. Pitikö mennä rakastumaan

      Oi kyllä, kyllä piti. Kiitos vaan sulle mies! Todella kiitän..
      Ikävä
      122
      1367
    7. Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!

      No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik
      Viihde ja kulttuuri
      9
      1317
    8. Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...

      Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil
      Maailman menoa
      73
      1301
    9. Mitä tai ketä kaivattusi

      muistuttaa?
      Ikävä
      76
      1272
    10. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1006
    Aihe