Kyllä ihminen

on tyhymä!

Hei aikuisen oikeesti!
Kattokaa ny! Dikkailee jostain Lauri Tähkästä ja käy kirjoottamassa siitä nettii, jotta tykkää laurin tähkästä... ettei olis Lauri itte? Ja levy-yhtiön temppuja taas... ostakaa ostakaa, on hyvä joo joo.
Hei,
aikuisen oikeesti, se on kamalinta nykymenoo mitä VOI OLLA! Ihan hirrrrveetä skeggee, siis sano!

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale
kuuuuuuuuuuuuuuuuuuultaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kiiiiiiiiiiiiiiiiiimpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargfh!

3

565

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ne tulisi ottaa säännölisesti

      Aina sama tyyppi, joka availee täällä asiattomia ketjuja. Kunnioitan mielipidettäsi, tai ylipäänsä että sinulla yleensä on sellainen, mutta eikö keskustelun (joka on tämän palstan tarkoitus) aikaan saamiseksi olisi kätevintä kirjoittaa kaikki mielipiteesi saman avauksen alle? Tässä tapauksessa se sopisi otsakkeen PASKAA-alle.

      Kerrotko vaikka uudessa avauksessa mikä on sinun mielimusiikkiasi, niin voimme keskustella siitäkin.

    • tyhymä

      Hei, sinä järjen jättiläinen, joka ihmettelet kun tällä palstalla käydään kehumassa Tähkän poppoota. Minun mielestäni sinun tekemiset on vähän outoja, kun käyt täällä kuokkimassa vihailuinesi. Saat toki vapaasti olla mielipiteesi takana, eipä siinä mitään. Toi aikuisten oikeesti on vaan jo vanha vitsi näillä palstoilla ja sorrut siihen vieläpä tuplasti. Itse valitsen ainakin suosikkini, ei siihen levy-yhtiön rummutukset paljon vaikuta. Eipä noita heittoja viitsi toisaalta vakavasti ottaakaan. Musiikkimakuni olkoon sitten mielestäsi outo, mutta enköhän sen tiedon kanssa pysty jotenkin elämään. Hyvää loppuelämää sinullekin, ketä ikinä diggailetkin.

    • pitää suhtautua

      ihmiseen jooka näin tosissaan todistaa ei-tykkäävänsä L.Tähkästä ja vielä kirjoittelee palstoille. Olisko vihaa ja rakkautta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      2428
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2322
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      15
      1810
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1622
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      52
      1582
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      915
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      111
      837
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      787
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      758
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      713
    Aihe