ja jollain oli DVD-setti myytävänä. Olikohan se asiaton viesti, kun oli poistettu? Kokeillaan seuraavaa: Myydään Summa, Steveco, HTM yht 2,00e.
Tinkiä saa!! Katson huomenna, onko tämä viesti täällä:)
Tinkiä saa!! Katson huomenna, onko tämä viesti täällä:)
Vastaukset 4
Vanhimmat
# Kehottaa ketään rikokseen tai väkivaltaan
# Linkittää tiedostoihin tai sivuille, jotka sisältävät ihmisiin tai eläimiin kohdistuvaa väkivaltaa
# Kirjoittaa rasistisia tekstejä, rasistiset ilmaukset ovat ehdottomasti kiellettyjä
# Kirjoittaa tai kuvata karkeaa pornografiaa
# Markkinoida tai mainostaa tuotetta tai palvelua
naamaan ihan kiitettävästi että meitä alkuperäiskansan jäseniä aina nimitellään valkonaamoiksi ja ihan syyttä suotta.....ja tää uskonto mitä palvotaan,tää se vasta masentaa...toisuskovaiset ei sitä ymmärrä ollenkaan.
aina saa kuulla et mitäs evluttilain........
törkeää ettei saa omassa maassa kulkea enää ilman ilkuntaa.............ja jos satun pitämään jostain mustasta paperiin kääritystä makeispötköstä niin johan nousee poru että yleisellä paikalla syön tuollasel logol varustettua mustaa karkkia...............ai että mie kärsin tästä rasistin kohteena olemisesta.
Ostat sen DVD-sarjan hintaan 900e, ei olla rasisteja. Paketti on sinun!
ei se asiaton ollut, se oli vaan kateellisen panettelua vedota tuohon markkinointi ym kohtaan.
minusta kyllä palstalla saa olla jotain tuollaisiakin viestejä kunhan se ei ole rikollista eli varastettua tms.... mutta kukavain voi tiedustella sitä autoon tulevaa dvd settiä täällä niin kyllä siihen vastaus tulee varmasti jossain välissä