JVC XV-S300 dvd soitin

Löytyisikö apuja?
Koneessa on päällä koodikysely, joka estää muiden paitsi lastenvideoiden katselun.
Edellinen omistaja ei tiedä ko. valintaa asettaneensa.
Ideoita....(ohjekirja on tietty kadonnut jo aikaa sitten....)
2233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kannattaa soittaa laitteen maahantuojalle

Äänestä
  • Joo, ollet oikeassa.
    Ajattelin laiskuuttani, saavani joltakulta ko.laitteen omistajalta vinkin.....josko jopa skannattuna käsikirjasta sivuja sähköpostiin.
    Toivossa on hyvä elää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pasi kirjoitti:

Löytyisikö apuja?
Koneessa on päällä koodikysely, joka estää muiden paitsi lastenvideoiden katselun.
Edellinen omistaja ei tiedä ko. valintaa asettaneensa.
Ideoita....(ohjekirja on tietty kadonnut jo aikaa sitten....)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu