Jatka vaan samaan tahtiin kirjoitteluasi.On ovat vallan mainioita verrattuna niihin joissa kysellään aurinkorasvan kertoimia ja kuin monet shortsit kannattaa ottaa ,JAtka reilusti vaan,saa näköjään olla aika paksua,eivat pyyhi ainakaan kaikkea pois,
Jii sip hokille +1
Satatatamamassa
3683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
hei!
olis tarkoitus olla kk Thaikuissa marraskuussa. Onko Pattijoella edullinen hotelli merinäköalalla, ei lakanamaksua, uima.allas, hyvä aamainen? Tulen sinne, jos likka alkaa pyytelee liíkaa Hua Hinin suunnalla. En voi yöpyä siellä, jos mies tulee sinne. Mutta on kiva likka. Löytyykö Pattijoelta likkoja, jotka eivät suoraan ole selkätyönteijöitä mutta saa tehdä töitä tuttavuuden suhteen? Maksan mahdollisessa hotlassa aamiaiseen 710 baht/yö vanhassa paikassa, jos menen sinne. Kiitoksia
Pattis on vaarallinen paikka jollet ole vielä päättänyt sukupuolestasi. Yhtä kaikki... Pyllysi tulee olemaan kipiä, sen tuntee varmaankin silloin kun yrittää kakata.
Itse en tiedä koska olen vielä neitsyt. Viisaan kansanedustajamme Tony Halmeen tavoin voin todeta että ko reikä on ainoastaan ulostamiseen.
Mutta kaikki on Pattiksella mahdollista. Kastkaamme toiveesi:
Merinäköala on ok toive. Samoin uima-allas ja aamiainen. Näitä saa aina laatuhotelleista.
Mutta mutta ... pyydät liikoja. Hyvissä hotelleissa on aina pakko sisäänkirjata yövieras. Siitä peritään ns lakanavero on 500-1000 bathia. Toki se koituu turistin parhaaksi varsinkin jos haluat vuokrata seuralaisesi rantakadun ihanista tytöistä... Aaah kun muistelen...... Sitten voit odotella tyttö-poika-seuralaisesi kaa vakituista tyttö-poikaseuralaistasi, tai miten se nyt menikään?
Kokisin myös tarpeelliseksi että tinkisit hotellisi huonehinnasta pois ainakin 103 bathia. Jolleivät tingi niin nuku rannalla. Haittapuolena on tosin se että koirat kusevat päälle ja rosvot ryöstävät. Sinulla tosin ei ole mitään vietävää koska olet noin vitun pihi... sanailee 27 x Pattiksella....
Hei! Yksi vastaus taisi hävitä bittiavaruuteen. Empä taida Patrtijhoelle matkustaa. Toni Halmeen olen nähnyt kotiseudulla, alkuaan taidettiin kutsea ruipeloksi, Kova jätkä, vaikea lapsuus, hyvä isoveli.
Tosiaan huoneeni maksaisi noi 7oo /kk bathia/yö.Tässä hotellissa/guesthousissa ei ole tarvinnut maksaa lakanamaksua. Huoneen olen käynyt katsomassa etukäteen. Tulevan likkani kanssa olen ollut kahtena vuonna peräkkäin. Hänen työpaikassa tosin toimii yksi ladeboy.
Koska kyseinen lomapaikka on pieni, seksiturisismi on tiskin alla.
Todellisesta hintatasosta saa selvän, kun löytää todellisia thailikkoja.
Matkasta saa hyvän mielen, kun thailikka itkee poislähtiessä lentokentällä
Onneksi tuleva lentomatka on tulossa ja sähköpostia pukkaa
Thailikkoja tykkää, kun arvostaa niitä ja ei ole
cheap charlie