Method Holma on jo käytössä Austraalias saakka.Jäsenkorjaaja joka sinne mukamas lähti kirjoitteli kipufoorumille ilman ä ja ö kirjaimia aussi-kokemuksistaan mutta samalla kuitenkin vastaili puhelimeen suomesta :):) Nämä jäsenkorjaajat ovat kyllä MAALLA MERELLÄ JA ILMASSA. HUIJAREITA SANON MINÄ VIELÄ; UUDEMMAN KERRAN!!!
Method Holma ja Aussit
ei hoidettu
15820
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Mistä tiesit missä maassa hän oli, kun puhelimeen vastasi? Eihän sitä voi soittaja tietää. Kai sen tiedät. Toisaalta et tunnu paljoakaan tietävän juuri mistään...
Epätoivoisia satuja taas puhut. Nyt vasta keksit tämänkin valheen, kun ajankohdasta on jo useita kuukausia. Kuulit vierailun ajankohdan jo viime vuonna useampi kuukausi sitten. Miksi vasta nyt keksit satusi?
Kysy sieltä Ausseista. Olen jo antanut sulle yhteystiedot mistä kysyä...
Olet todella huvittava häirikkö
väärillä nimillä ratsastaja olet sinä.
Terveisiä Tervolasta.
voitas keskustella asiallisesti,näiltä palstoilta moni hakee ihan oikeesti apua,eikä mitään ristiriitaista tietoa...KIITOS
olet.
Sentakia huijaustieot pitää julki tuoda.
Siksipä avasinkin uuden ketjun selventämään aihetta...
olet sinä.
Tässä todiste:
http://keskustelu.suomi24.fi/terveys_show.fcgi?category=97&conference=4500000000001491&posting=22000000032862407
Minkä alan harrastelija sieltä kirjoittelee?
Aiheet kun näyttävät olevan kovin rajoittuneet.
Vain yhden kirjoittajan persoonaan rajoittuvia.
Kirjoituksiin ja niiden analysointiin ei näy riittävän intoa, muun ylenpalttisen innostuksen ohella!
Miksi se olisi todiste, kun en ole tuota kirjoittanut? Taas valehtelit ja tämä oli todiste siitä.
Mene hyvä ihminen hoitoon, ihan oikeasti. Olet vainoharhainen. Minunkin väität olevan hoidettu vaikken edes tiedä, kuka tuo hoidettu on.
En vaan yksinkertaisesti voi olla Sinun kanssasi samaa mieltä, niin typeriä ovat nuo sinun kirjoituksesi.
yhdestä tällaisesta. Kävin hänen kotisivuillaan,
ja siellä oli viitteitä, että hänestä ainakin tiedetään ympäri maailmaa.
Soitin hänelle, ja sain hänet kiinni, istui rinneravintolassa, ja kertoi pitävänsä taukoa laskettelusta ja juovansa KUUMAA PUNAVIINIÄ!!!
Onkohan alkoholisti sekin???
Sanoin ottavani myöhemmin yhteyttä.
alkoholisoitumista. Kuumennetusta punaviinistä höyryyntyy lämmitettäessä alkoholi pois.
On yleinen juoma rinteessä.
Vaikuttaa miehellä olevan terveet elämäntavat.
Joka neljäs suomalaismies on vaikeasti alkoholisoitunut. Naiset ajavat kohtapuolin ohi miehistä.
Lainaus: "Method Holma on jo käytössä Austraalias saakka.Jäsenkorjaaja joka sinne mukamas lähti kirjoitteli kipufoorumille ilman ä ja ö kirjaimia aussi-kokemuksistaan mutta samalla kuitenkin vastaili puhelimeen suomesta :):) Nämä jäsenkorjaajat ovat kyllä MAALLA MERELLÄ JA ILMASSA. HUIJAREITA SANON MINÄ VIELÄ; UUDEMMAN KERRAN!!!"
Hiukan on asiavirheitä tuon "ei hoidetun" tekstissä: 1) En ole jäsenkorjaaja 2) En vastaillut puhelimeen. Soittoja tuli, joten suljin puhelimen, kun en ulkomailla viitsinyt vastata siihen.
Kuka huijaa ketä? :)
Hoidetun linkkaamien aussiosaajien mukaan he eivät ole kuullutkaan Methodholmasta
Hoidetun linkkaamien aussiosaajien mukaan he eivät ole kuullutkaan ei hoidetun kysymyksiä aiheesta. Eli ei hoidettu jäi jälleen kiinni valheesta. Olikohan tuo jo 63. valhe josta jäi kiinni.