"Vuoden kohutuimmiksi" bileiksi mainitut Eyes Wide Shut bileet järjestetään Kalastajatorpalla pyöressä salissa!!
Kalastajatorpantie tullaan sulkemaan 20 - 21.15 väliseksi ajaksi muulta liikenteeltä.
Miehet gorillapuvuissa aikovat myös ilmestyä.
Se siitä salaisuudesta!
PITÄKÄÄ HAUSKAA. Veikkaan et paparazzit pilaa bileenne. Hajotkaa sinne!
Kalastajatorpantie tullaan sulkemaan 20 - 21.15 väliseksi ajaksi muulta liikenteeltä.
Miehet gorillapuvuissa aikovat myös ilmestyä.
Se siitä salaisuudesta!
PITÄKÄÄ HAUSKAA. Veikkaan et paparazzit pilaa bileenne. Hajotkaa sinne!
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kuseskeleeks ne äijät gorillapuvuistaan kadulle avaamalla vetoketjun niinkuin tää yks formulisti, joka kyseistä pukua välillä bailatessaan harrastaa? Vai on siellä oikein tällaisia. Mahtaa tulla tasokkaat bileet!
Koska näistä tulevista orgioista nyt on nostettu niin valtava haloo ja tehty mediassa niin valtaisa ja kohuttu "seurapiiritapahtuma", joista ei ns. "kateelliselle rahvaalle" ole soveliasta vuotaa sanaakaan, niin paljastakaa joku ihan piruuttanne, minkälaiset bailut oikein on kyseessä? Siis ihan tyypilliset viinanhuuruiset julkkujen örvellyspippalot? Tuli vaan mieleen kyseinen leffa, josta nää naamiohuvit mitä ilmeisimmin on apinoitu. Siinä kyseisessä kohtauksessa ihmiset kävelee ilkosillaan naamiot naamoilla ja panee kaikkea vastaantulevaa. Onks siellä ehkä samanlaista? Onko joku ollu paikalla aiemmin?
Oon kerran ollut Kalastajatorpalla yksissä pippaloissa. Pirun tylsää oli!
on parhaat päivänsä nähnyt..Eikö ne parempaa paikkaa keksinyt..Kai siellä naiset kilpailee posliininkuorihymyillä ja hiustenpidennyksillä ja miehet tietysti elvistelee paksuilla lompsilla...eli ei mitään uutta..pyh..!!!
moisia kekkereitä mitä kyseisessä elokuvassa tapahtui, että kaikki nussis kaikkia.Loppujen lopuks siellä on vaan tylsät bileet jossa porukka örveltää perinteiseen suomalaiseen tapaan. Eli ketä kiinnostaa...
jos täällä pidettäisiin sellaiset bileet, jossa kaikki nussii kaikkia? Haluaisitko itse mukaan nussimaan ja olemaan kaikkien nussittavana?
nussia kaikkia..mitäs vikaa siinä olisi?
Paikalle on ainakin tulossa kohuttu Dolls tanssiryhmä ja Susanna Sievinen. Kyllähän mä voisin heitä vaikka pannakin....:)
Ketä kiinnostaa?! Olis ny keksiny edes jotain originellia,ku taas pitää matkia jotain amerikkalaista menoa..Tää on edelleenki Suomi,eikä Amerikka. Kyllä hävettää..Nauravat varmaan ulkomailla meidän "jännille" "bileille" Keksin omien kavereidenkin kanssa tapahtumarikkaammat ja pervommat bileet,kuin mitä noi tulee olemaan :D Nimenomaan: HAJOTKAA SINNE!!
sama täällä, mulla on ollut sellaisia bileitä itsellä että luojan kiitos julkkiksia/paparazzeja ei ollut paikalla, olisivat pidättäneet melkoisen määrän porukkaa:D
Tuohon ulkomailla naurajiin sanoisin että tuskin lotkauttavat korvaansakaan moisille tylsyyden riemuvoittobileille.
Luultavasti paikalla ei ole muita kuin näitä turhia tyhjäpääjulkkiksia. Susannat, Tahitit ym AAARGH
ass wide open teemaksi.
gorillamiehet nussii toisiaan persereikiin... :)
No niin, oliko joku siellä? Mitä tapahtui vai tapahtuiko yhtään mitään? Kuka pani ja ketä?! Vai kaikki kaikkia? Kertokaa!! Kamoon, kaikki loska kehiin!!
Kyllä, mutta kuten tiedät vaitiolovelvollisuus sitoo meitä.