Steven Tyler

gusmus

Huomasin, että teinivuosieni seksisymboli Steven on vieläkin vastustamattoman vetävä!! Huoks.

5

1924

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ZanDaam

      näin on... kyllä kyllä

    • styler

      Joo, oon aika ihmeissäni tosta rehab jutusta mutta jos siltä tuntuu niin miksei..?
      Mielettömän karismaattinen tyyppi, kaikkea hyvää jatkossa!

      • rock n roll

        samoin itsekin melko ihmeissään tästä rehab jutusta. steven, koita pärjätä!


      • Huhahhhei

        pitää olla ihmeissään siitä, että miten joku ihmettelee moista. Johan se on ollut iät ja ajat tiedossa, miksi Tyler ja kumpp. laukkovat jatkuvasti vieroituksessa. Ei se Toxic Twins-nimitys ole liioiteltu. Äijät ovat omien sanojensakin mukaan vetäneet (ja vetävät?) niin paljon erilaisia kiellettyjä substansseja, että on ihme, että ovat yleensä selvinneet jo 70-luvusta hengissä.

        Sitä paitsi bändin historiassa on useita tapauksia, jolloin ongelmia on ratkottu lähettelemällä joko manageriportaan toimesta, tai yhdessä bändin jäsenten kanssa, porukkaa kuivumaan. Eivätkä ne ongelmat aina edes ole johtuneet huumeista.

        Lukekaa Stephen Davisin kirja Walk this way.


    • Itse en ole koskaan oikein innostunut Aerosmithista. Olen vähän yrittänyt kuunnella, mutta ei silloin oikein napannu. Mitä taas tulee Steven Tyler ulkonäköön, niin en ole pahemmin katellut häntä sillä silmällä, että on vetävän näköinen tai että oli nuorena. Minua nappaa enemmän esim. Robert Plantin, David Coverdalen ja Rob Halfordin ulkonäkö silloin, kun olivat nuoria. Makunsa kuitenkin kullakin ja makuasioistahan on turha kiistekkä kuten sanotaan =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      237
      5414
    2. Olen väsynyt tähän

      En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy
      Ikävä
      46
      5410
    3. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      223
      2919
    4. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      144
      2454
    5. Olenko mies sinun mielestä outo?

      Saat vastata rehellisesti.
      Ikävä
      66
      2073
    6. Millasia unelmia sulla on?

      onko unelmia...?
      Ikävä
      70
      1850
    7. Miten usein toivot

      Tai olet toivonut että olisimme lähekkäin vai toivotko ollenkaan?
      Ikävä
      208
      1724
    8. Miksi et voi tutustua minuun irl?

      Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.
      Ikävä
      187
      1369
    9. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      39
      1357
    10. Martina tienaa itse rahansa

      Ei tarvitse anella elättäjältään rahaa, ruokaa ja laukkuja.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      338
      1256
    Aihe