Puhelimen ajuriongelma!

Puhelimeni on Nokia 6630 ja yritin liittää sitä Windows 98 koneeseen. Kone tunnistaa puhelimen, muttei löydä ajureita. Nokiakin on tuotetukensa Windows 98:sille lopettanut enkä löydä ajuria muualtakaan. Mistä saisin ajurin tälle yhdistelmälle?
1118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


Nokia 6630 kirjoitti:

Puhelimeni on Nokia 6630 ja yritin liittää sitä Windows 98 koneeseen. Kone tunnistaa puhelimen, muttei löydä ajureita. Nokiakin on tuotetukensa Windows 98:sille lopettanut enkä löydä ajuria muualtakaan. Mistä saisin ajurin tälle yhdistelmälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu