SEINÄN VÄRINVAIHTO ILMAN MAALAUSTA TAI TAPETOINTIA

Elikkä, osaisko joku viisas ihminen neuvoa, että mitä vaihtoehtoja jää, jos ei voi vaihtaa tapettia tai maalata ?
Eli onko ideoita ?
Esim. joku lastulevy seinään kii, mikä on maalattu ??
5562
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

iso kangas.

Äänestä

Sisustustarroilla pääset helpolla... Googlettamalla löytyy...

Äänestä

miksei voi tapetoida tai maalata?
onhan niitä valmiiksi käsiteltyjä sisustuslevyjä, halltexia, vaneria ym.

Äänestä
  • TYKKÄÄ IDEASTA. :D SIKSI.

    Äänestä

Onnistuisiko jollakin valaistuksella kenties? Värillisiä spotteja, tms. Lisäks tietysti kankaat, verhot jne. ja isot sisustustaulut. esim otat sopivan kokoisia (isoja tässä tapauksessa) levyjä styrokosia, ja päällystät ne haluamallasi kankaalla ja ripustat seinälle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


emmakaroliina kirjoitti:

Elikkä, osaisko joku viisas ihminen neuvoa, että mitä vaihtoehtoja jää, jos ei voi vaihtaa tapettia tai maalata ?
Eli onko ideoita ?
Esim. joku lastulevy seinään kii, mikä on maalattu ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu