kysymyksiä

mitä mieltä ootte olen juuri menettänyt neitsyyteni ja täytän tänä vuonna 15....ja sitten...eka kerta sattui ja tuli verta... ja täytyykö mun nyt mennä gynelle???? vastauksia pliis!!!
3368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tai voithan sä mut esim. papa aika turha ottaa ku jos jotain solumuutoksia sulle tulis ni menis vähintään pari vuotta

Äänestä

Ei, kyllä sun kannattaisi mennä nurkkaan häpeämään kun noin myöhään menetit...

Äänestä

eka kerta sattuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihminen. kirjoitti:

mitä mieltä ootte olen juuri menettänyt neitsyyteni ja täytän tänä vuonna 15....ja sitten...eka kerta sattui ja tuli verta... ja täytyykö mun nyt mennä gynelle???? vastauksia pliis!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu