poliisiko poisti gunwritrsin ( ptk) sivut?
gunwriter poistettut sivut !
11
2582
Vastaukset
- eräs toinen vaari
Ettei kukaan ota niitä tosissaan. Paljon virheellistä ja aloittelijoille jopa vaarallista tietoa.
- vaari höpötä.
Nykyisin on vaikea löytää asepuolen konkareita joilla on sitä todellista tietoa ja jotka siitä viitsivät puhua. P.T.K. oli sellainen.Mikäli "eräs toinen vaari" asioista mitään tiedät, niin et voi väittää etteikö P.T.K. tiennyt mistä puhui.
P.T. Kekkosella oli henkilökohtainen ongelmansa, joka näkyi viimeisten vuosien tuotannossa, mutta vasta viimeisinä vuosina.
- huovi
uutinen, todella ajattelematon ja brutaali teko. On tainnut lapsipornosivut alkaa kyrpiin arvon sensuroijia, ...kelen vellihousut.
- Ei ne poistettu ole
Höpöpöpö, sieltä ne sivut yhä löytyy linkin alta. www.guns.connect.fi ja fiksuimmat ehti aikoinaan ostaa koko paketin cd:nä....
- gow-fani
eilen ei näköjään sivut toiminu mut taas toimii
- entinen naapuri
Ette te poikaraukat käsitä mitä te idootte.
- K. Karlstedt
entinen naapuri kirjoitti:
Ette te poikaraukat käsitä mitä te idootte.
Oli teoreetikko. Ei juuri patruunoita lataillut Suurin ansionsa huonokäyntisen pienarin simpsiminen tarkaksi teräsvillalla. Myös mm ampukolvaus bravuurinsa.
- Niilo Nalli
K. Karlstedt kirjoitti:
Oli teoreetikko. Ei juuri patruunoita lataillut Suurin ansionsa huonokäyntisen pienarin simpsiminen tarkaksi teräsvillalla. Myös mm ampukolvaus bravuurinsa.
Herra Karlstedt tuntuu olevan niitä harvoja jotka ymmärtävät PTK:n "suuruuden". Tuntemani eräät todelliset asiantuntijat jotka tunsivat PTK:n muistelevat häntä edelleen kauhulla.
- hillbergmounting
Niilo Nalli kirjoitti:
Herra Karlstedt tuntuu olevan niitä harvoja jotka ymmärtävät PTK:n "suuruuden". Tuntemani eräät todelliset asiantuntijat jotka tunsivat PTK:n muistelevat häntä edelleen kauhulla.
täyttä asiaa. Kyseiset sivut pitäisi varustaa ankarilla varoituksilla ja jo kliseeksi muodustuneella "älkää kokeilko tätä kotona"-huomautuksella.
- pelittää
vaikkapa googlettamalla ainaskin just´nyt
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään15614894Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903745Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,1363037Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2741497Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?491449Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1571395Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151304Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141264- 811091
Nautitko riidan haastamisesta?
Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin2071022