joo eli ei ole epäilystäkään missä paikassa on pahimmat bad beatit ja niitä tulee vielä ihan solkenaan!
B2B esim club4aces pokerihuone pokerimaa
suunilleen jos mulla on aa ja jollakin toisella 10 j sitte laitetaan 10 kertaa samoilla korteilla all in niin voitan ehkä 2 tai 3 jakoa niistä!
tämä on fakta sitte jos mulla on 10 10 vs QQ
missä se 10 ei näy sen sijaan q tulee ja sitte vetelenkin kuollutta!
ite en pääse ohi millään jos mulla on huonompi taskupari ja muut menee jatkuvasti ohi!
en oikeen usko enää että tuo on rehellistä!
Pahimmat bad beatit
2
345
Vastaukset
- B2B!
lopetan pelaamisen tässä verkossa ja suosittelen muitakin jolla on viime aikoina ollu huono tuuri siellä!
se ei nimittäin muutamassakaan kuukudessa lopu!
mulla ollu jo 3 kuukautta putkeen erittäin huono tuuri siellä!
mutta ne jolla on hyvä tuuri niin jatkakoon fisuttelua!- on!!!!!!!!!
PokerStras, FullTilt Betssonpoker ja Titanpoker, nimittäin minulla kolme viikkoa aivan samanlista paskaa, jopa vielä pahempaa. Eikä loppua näy rehellisesti sanottuna uskoisin että 99,5% käsistä häviää. Mikään ei toimi ei onnistu, kaikki on tuhoon tuomittu pelissä. AA parit häviää K9 jne jne. Saatanan harvoin kun jotain pelattavaa käteen tulee on ne tyhjiä aina osumattomia ja jos ei niin häviää kärkiparitkin väreille, suorille kaksille pareille ja kolmosille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741124
- 751121
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 33717
- 49704
- 52617
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557