En tajuu yht mit !

mita tarkoittaa, ku joku kysyy, et tuleeko kahest/yhest kadest ulos?

P.S. mun koneella ei oo aa tai oo kirjainta! Joten elkaa ihmetelkoo!
1561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

koitas painaa ¨ ja A, siittä saat ään, kait, ja toi ¨ löytyy entterin vierestä, painat sitä ensin ja sitta A'ta, sama juttu ööllä, ja jos se on jenkki näppis ni paina sift ja entterin ja 6, y, h ,n välisiä nappeja ni kyllä ää löytyy..ainakin meijän jenkillä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pyh...! kirjoitti:

mita tarkoittaa, ku joku kysyy, et tuleeko kahest/yhest kadest ulos?

P.S. mun koneella ei oo aa tai oo kirjainta! Joten elkaa ihmetelkoo!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu