lomaromanssit alanyassa!

Onko teillä ollut lomaromansseja alanyassa? mites näiden suomibaarien työntekijöiden kanssa?
93912
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hukkuja tulee. Kasva aikuiseksi kakara.

Äänestä

Se on puhtaasti, "likaista" liiketoimintaa, jossa raha vaihtaa omistajaa, ja sukupuolitauti tulee samaan hintaan!

Äänestä
  • erikoinen tapaus raha liikkuu naisen suunnasta miehen taskuun.

    Äänestä

aloittaja esitti kysymyksen ja heti porukka hyökkää päälle? täällä kuuluukin keskustella lomaromansseista urpot.

Äänestä
  • vastausta:

    Täällä nimenomaan on tarkoitus keskustella lomaromansseista. Suomalaisen työväenluokkaisen bimbon suihinotto Turkkilaisen yhden tähden hotellin kellarissa jolatin muslimisialta ei ole lomaromanssi, vaan kuuluu tuonne K-18 seksisuhteet palstalle.

    Menikö jakeluun, bimbo?

    Äänestä

  • white trash-kantturalle kirjoitti:

    vastausta:

    Täällä nimenomaan on tarkoitus keskustella lomaromansseista. Suomalaisen työväenluokkaisen bimbon suihinotto Turkkilaisen yhden tähden hotellin kellarissa jolatin muslimisialta ei ole lomaromanssi, vaan kuuluu tuonne K-18 seksisuhteet palstalle.

    Menikö jakeluun, bimbo?

    Lomaromanssi ei myöskään tarkoita sitä, kun isomahainen suomimies valas taluttaa kädestä alaikäistä thaityttöä kohti hotellihuonetta.

    Menikö jakeluun, runkkari?

    Äänestä

  • mites pieni sulla oikein on äly/vehkeet...
    voi sinua ressukkaa!!!

    Äänestä

Minä ihan viimeisenä iltana sain ruotsalaista pillua. Ihan ehtaa vaikkakin jo reilusti yli neljäkymppistä. Siinä oli todella semmoinen yhteispohjoismainen fiilinki!

Äänestä

Moi

Olen suurperheen isä ja vaimoni käynyt ystävättärensä kanssa Alanyassa v:sta 2004 neljä kertaa ja taas lähtee ja lisäksi tyttäriemme kanssa kahtena kesänä. Lisäksi ollut talvella muualla Turkissa. Mun ja lasten kanssa kolme perhelomaa.


Tätä kirjoittaessani en tiedä, mikä vaimoani vetää, mutta siitä olen varma, että turkkilainen mies, joka ei nyt taida olla kuvioissa mukana. Lomaromanssi ollut vahva, mutta en vielä tiedä pelkästäänkö henkinen vai myös fyysinen. Toivon, että ei, sillä ajatus avioelämässä tapahtuneesta uskottomuudesta on mulle liian rankka. En itse avioliittomme aikana ole ollut koskaan uskoton.Toivon, että olen tässä asiassa väärässä ja että kysessä vain ystävyys, kuten vaimoni sanoo, mutta niin paljon tässä on tapahtunut ja tullut tahtomattani mun tietooni, että vaikea ihan ystävyyden piikkiinkään pistää.

Olen tullut äärimmäisen kyyniseksi Turkkia ja sen miehiä kohtaan ja nähnyt ja kokenut, miten he keikaroivat ja punovat paulojaan juuri pohj.maisten naisten kanssa. Vapaa ihminen on asia erikseen, mutta jos lähtee hommat liikenteeseen perheenäitien kanssa, niin mä en sitä yksinkertaisesti sulata. Eikä sitä tarvitse sulattaa mun eikä kenenkään muunkaan!

Olen itsekin matkaillut melko paljon, mutta mun matkailumotiivini ovat ihan muita kuin päästä naiskentelemaan naisten kanssa. Olen ollut yhden naisen mies, mutta en tiedä, kuinka kauaa enää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


wiiwi kirjoitti:

Onko teillä ollut lomaromansseja alanyassa? mites näiden suomibaarien työntekijöiden kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu