Ragnarok tulevaisuudessa

no nii miten pääsen ragnarokin luo tulevaisuudessa, pitääks mun mennä jostai niist kolmest portist....
jos joku kiva ihminen vois auttaa mua...
3224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

pitää mennä portista joka vie centraan sieltä chochobo metsästä haet chochobon ja kuljet toiselle saarelle matalikkoja pitkin siellä on ragnarog

Äänestä
  • nii mut mitä hyötyy ragnarokist on jos ei pysty menee mihinkää kaupunkii........
    vai pystyykö???????
    ku kävelen siit portist ulos (joka vie centraan) ni mihin suuntaan kävelen!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

    kiitti ei muuta.......

    Äänestä

siis perkele paina vaan selectiä!niin tulloo mappi mee punaasta vilkkuvaa pistettäpäin siel se ragnarok oN!tuliko selkeeks??paina selectiä 3kertaa tulee iso karttaa jossa on punaanen villkkkuva piste!no eiköhän ala löytyyN!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Edeas knight kirjoitti:

no nii miten pääsen ragnarokin luo tulevaisuudessa, pitääks mun mennä jostai niist kolmest portist....
jos joku kiva ihminen vois auttaa mua...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu