Tänään Onnelaan!!

Onks kukaan lähös Onnelaan? Mennään bilettään ja juomaan sidukkaa ja tsiigaamaan niit TOOSIMAGEIT portsareita. Jos vähän flirttaa, niin saattaa saada puhelinnumeron! Se olis ihan sairaan mageeta!!!
1929
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

yli 45 vuotta,,,että revi siitä pissis-kolli/tamma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenna-Sinikka kirjoitti:

Onks kukaan lähös Onnelaan? Mennään bilettään ja juomaan sidukkaa ja tsiigaamaan niit TOOSIMAGEIT portsareita. Jos vähän flirttaa, niin saattaa saada puhelinnumeron! Se olis ihan sairaan mageeta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu