Malja-allas ja

Meille tulee malja-allas,jonka pohja on viistottu.Kaupassa tällaiseen altaaseen on yhdistetty aikas korkealta kaartuva hana. Itse vain mietin että eikö se roiskuta hirveästi kun niin korkealta valuu ? Eikä allaskaan mahdottoman syvä ole. En kyllä ymmärrä näitä uusia juttuja yhtään. Myyjä ei sanonut mitään.
4969
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin oletko ihan tosissasi laittamassa malja-allasta keittiöön??? Mieti ihan kaksi kertaa vielä. Niin ja tottakai mitä korkeempi on hana sitä enemmä roiskuu, mutta täytyyhän siihen hanan alle jotain mahtuakkin. Korkeaa hanaa suurempi ongelma kuitenkin matala allas. Nuo kaksi (korkea hana ja matala allas) yhdessä jo aivan kuolleena syntynyt ajatus...

Äänestä

laita samalla myös wc pytty sinne niin ei tarvi erikseen lähtee vessaan ku voi paskoa keitiöön.

Äänestä
  • ootpa fiksu, äly hoi

    Äänestä

  • ............. kirjoitti:

    ootpa fiksu, äly hoi

    ajatuksissani kun olin niin meni palstatkin sekaisin .Tarkoitan tietenkin kylpyhuoneen lavuaaria.Kiitos ystävällisyydestänne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hana kirjoitti:

Meille tulee malja-allas,jonka pohja on viistottu.Kaupassa tällaiseen altaaseen on yhdistetty aikas korkealta kaartuva hana. Itse vain mietin että eikö se roiskuta hirveästi kun niin korkealta valuu ? Eikä allaskaan mahdottoman syvä ole. En kyllä ymmärrä näitä uusia juttuja yhtään. Myyjä ei sanonut mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu