http://jaytea.city.fi/

Repikää SIITÄ!!
http://jaytea.city.fi/
51564
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitä tosta pitäis repiä? mulle ei ainakaan mitään mielenkiintoista ollut tuolla.

Äänestä

Onhan tämä ihan kamalaa kun kaveripiiristä menettää kaksi upeaa tyyppiä näin lyhyellä aikavälillä. Juuri kun alkaa päästä yli ensimmäisestä, tulee toinen. Osanotot kaikille ystäville ja omaisille, voimia!

Äänestä

Paskat sivut, rumia tatuointeja mutta Sannan taidan tuntea ?? Oli vähän huono kuva. Onkohan joskus asustellut ogelissa. Ja se "peppu"kuva ei todellakaan ole Sannasta vaan se on mun tyttöystävästä.

Äänestä

Buddhalaisuus, Audi ja BMW (sekä itsensä kuvaaminen peilin kautta)...

Äänestä

ÄLÄ AVAA!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


city people. kirjoitti:

Repikää SIITÄ!!
http://jaytea.city.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu