JAKOPÄÄN REMMIN VAIHTOVÄLI

Osaisko joku kertoo mikä on remmin vaihtoväli ja pitääkö remmi kiristää vaihtivälin aikana vw golf 1,3 vm:1991 mitä perusvikoja löytyy autosta joita kannattaa tutkii ostovaiheessa
2462
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oiskohan virranjakaja?

Äänestä

Perinteisesti 90 tkm:n välein. kestää toki ajaa paljon pidempäänkin.... omalla vastuulla.
Tutki nyt ainakin pohjaa kun Golfin ruostesuojaus ei ole niin hyvä kuin esim passatin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VW GOLF VM 1991 kirjoitti:

Osaisko joku kertoo mikä on remmin vaihtoväli ja pitääkö remmi kiristää vaihtivälin aikana vw golf 1,3 vm:1991 mitä perusvikoja löytyy autosta joita kannattaa tutkii ostovaiheessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu