Lord of the Rings-PC-peli !!!!!

tietääkö kukaan miten Lord of the Rings, the fellowship of the ring-tietsikka pelissä saa tapettua sen Balrogin??? jos tiiätte niin please kertokaa!!!! tää on tärkeetä!!!!!!!
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on jo aikaa kun sen läpi pelasin mutta jotai gandalffin salamaiskuja käytin.

Äänestä
  • ota staff strike kayttöön ja mee aika lähel sitä ja sit teet sittä mont kertaa peräkkäi siin.

    tai sit otat chain lightingin kayttöö ja meet tarpeeks lähel et voit ampuu sita ja sit ko oot ampunu ni juokset sen vieree ja rupeet huitoo miekal sitä sit teet uudestaa chain lightingin ja rupeet hakkaa sitä toista toi monta kertaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en osaa.. kirjoitti:

tietääkö kukaan miten Lord of the Rings, the fellowship of the ring-tietsikka pelissä saa tapettua sen Balrogin??? jos tiiätte niin please kertokaa!!!! tää on tärkeetä!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu