Siellä ei voi voittaa kun hetken alussa käteispöydissä. Sitten tulee uskomattomia ohivetoja.
Te jotka väitätte vielä, että voi pelata voitolliseti, niin mielenkiinnolla katselen kun suomipoika/tyttö pelaa siellä voitollisesti. Menkää tähän ruuhka-aikaan pelaamaan käteispöytään NL 1/2 :sta, katselen mielelläni kun voitatte. Jos monen tunnin pelin jälkeen ootte voitolla niin uskon.
Varmaan moni muukin mielellään katselisi miten se siellä käy. Voit vaikka laittaa tähän pöydän numeron missä olet. Riittää tietysti kun katsoo ketä on suomesta, mikä ainakin siellä on helppoa.
Muuten voitte lakata väittämästä, että käteispöydistä saa rahaa, eikä ole järjestettyä peliä.
Joku vielä uskoo ja saa raha-asiansa aika kuralle niinkuin eräälle on käynyt, kiitos teidän ja niitten huijareiden.
Rahat takaisin huijareilta!
Järjestettyä peli
1
437
Vastaukset
- samaatäälläkin
Itse olen todennut etten mene kyseiselle saitille enää ikinä, ihmettelen kyllä että olen 2 otteeseen tallettanu sinne 50$, ja kummallakin kerralla en ole voittanu mitään, muutaman potin mut siis 100$ en ole päässyt voitolle kertaakaan(!)
Kyllästyin siellä kanssa seuraavaan seikkaan, lobbyn sekavuus, itse pöydät suttuisasti rakennettuja. Peliäänet ihan hirveät, oikeastaan alko suututtaa aina se äänimerkki jos ei reagoinut ajoissa.
Mut kaikilla muilla saiteilla olen sentään voiton puolella käynyt kunnes sitten taas alamäki alkanut ja kaikki mennyt. Minulta mennyt maku koko nettipokeriin muutenkin, 3v pelanneena en ole kun hiukan hetkellisin väliajoin saanut omiani ulos, minkä jälkeen ne taas on valunnu noille roistoille.
Kyllä sellasen 3v harrasteena ja n.3000-4000e tähän sijottaneena niin tullut hiukan kyseenalainen mielikuva koko nettipokerista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t745578- 353111
- 402694
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402062Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin272055Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291869- 991839
- 1741772
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241478Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna171248