Kyllä vartijoiden pitää taltuttaa kahinan aloittanut nuori/nuoriso! Ei juniin muuten uskalla mennä. Kui kauhistus kuinka teinimummut pelkäsi tuota kahinan loppukuvia, miettis nyt ensin mistä kaikki alkoi, nuori räki ja rettelöitsi muille ensin?
Vartijat toimi oikein!
Junassa
3892
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
niihä tuo tuntu tekevän!! mut miten se vartia ei heti pistäny kaveria rautoihin ja istumaa kiltisti lattialle odottelemaa poliiseja, niitä oikeita lainvartioita! vaa retuutti 4isonkokosen vartioitten kanssa sitä pitkinkenttää!!!
Kaveri ei uskonut, vartijat antoi rauhoittua, mutta kun heitti herjaa ja jatkoi laittomuuksia, kyllä siinä lopulta on peli pantava poikki. Älä ruikuta tositeeveetä! Tällainen on maailma, eikä tuo nyt raaimmasta päästä ole mitenkään, ei edes verta näkynyt! Kärpäsestä härkänen?
Aivan oikein noille junttiräkänokille, jotka eivät tajua edes helpoimpia käyttäytymissääntöjä.
Kyllä vartija saa laittaa tööttiin ainakin mun puolesta, jos niskoittelee.