sektioarvesta

Onkohan kenelläkään tietoa, miksi kahdeksan vuotta vanha sektioarpi kutisee?
3470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kutisee mullakin. Luulisin, että ovat poikki menneet hermot. Nipistelee myös aina joskus.

Äänestä

Silloinhan kutisee, kun kudoksessa tapahtuu jotain, eikö? Noin niin kuin rupikin rupeaa syyhyttämään, kun kudos alla on paranemassa. Jos siitä voi yhtään päätellä, niin jotain arvessa tapahtuu. Oletko laihtunut/ lihonut lähiaikoina? Onko joutunut venymään muuten?

Äänestä
  • Ihmettelen vaan kun on niinkin vanhasta arvesta kysymys.
    sitten tuli tietysti mieleen joku arpikudoskasvain,koska se on jotenkin vetäytynyt kuopalleen.
    Ehkä pitäisi varata aika lääkärille:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymys? kirjoitti:

Onkohan kenelläkään tietoa, miksi kahdeksan vuotta vanha sektioarpi kutisee?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu