Huomasinpa tänään sellaisen jännän jutun, että Amaranthia on käyty tuubissa tsekkaamassa enemmän kuin esim. ensimmäistäkään Metallican biisiä, huh!
Onhan niillä Metallican pätkillä noin niin kuin yhteensä enemmän katsojia reilustikin, mutta silti aika loistava juttu.
Onhan niillä Metallican pätkillä noin niin kuin yhteensä enemmän katsojia reilustikin, mutta silti aika loistava juttu.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Evanescencelle. 12 miljoonaa katselijaa my immortalilla, tosin se on jo ollut tuola hyvän aikaa.
Toi Evanscenen lukema on kyllä erikoisen kova. Mitkään Madonnnat ja MichaelJacksonit ei pääse lähellekään.
Mutta Amaranthin yli 8 000 000 on aivan mieletön sekin, ja kerätty muutamassa kuukaudessa. Eipä edellä ole paljon muuta kuin noita Amerikan megaburgereita.
Mites se entinen laulaja, onko sen kappaleita netissä? Siis näitä uusia? Minkä nimisiä ne on?
netissä, ainakin Tuubissa, albumin nimi on My Winter Storm, etsi vaikka sillä.
Yli 34000 kommenttia on Youtuben aatelia, vaikka sitä vertaisi Timbalanin videoihin, keskustelu käy kuumana.
Kävin Evanescencen kotisivuilla ja siellä oli mielenkiintoinen Nightwish-osio, hyvin tuntuu Nightwish kelpaavan E..cen faneille, vaikka sama kumpi/kampi väittely velloo siellä kuin täälläkin.
Jos aikaa on niin: http://www.evthreads.com/showthread.php?t=7
ei kovinkaan kummoinen tarvi olla kun you tubessa nousee muutamassa kuukaudessa
http://www.youtube.com/watch?v=Qit3ALTelOo