Ihmeellistä!

Kun helistimen laskuri antoi ovulaatiopäiväksi 25.02 ja vauva-lehden laskuri antoi ovispäiväksi huomisen eli 27.02 ja plus kaks seuraavaa päivää ois hedelmällinen..! Miten voi heittää noin paljon, että periaatteessa sama laskuri heittää kolmella päivällä! Kierto mulla on 31 päivää.
1314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ei noihin laskureihin pidä luottaa,ei ne kenenkään ovista tiedä, koska kaikki olemme yksilöitä.
parempi tapa on ostaa ovulaatio testejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Kun helistimen laskuri antoi ovulaatiopäiväksi 25.02 ja vauva-lehden laskuri antoi ovispäiväksi huomisen eli 27.02 ja plus kaks seuraavaa päivää ois hedelmällinen..! Miten voi heittää noin paljon, että periaatteessa sama laskuri heittää kolmella päivällä! Kierto mulla on 31 päivää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu