AudioDesign -laatua vai..?

Honkkarissa olisi tuon merkkiset autokaiuttimet alehinnoin (-40%) myynnissä. Joten onkos tuo AudioDesign ihan "perusmerkki", "halpakamaa" vai "laatumerkkiin" päin?
3394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Osta mielummin vaikka Audiotopia kuin halpa kamaa.

Audiotopin 12" subi taisi voittaa jonkun testinkin.

http://www.audiotop.fi

Äänestä
  • Et ilmeisesti tiedä AudioDesign:eistä mitään saati lukenut vaihtoehtoja jotka laitoin..
    En ole kiinnostunut subbarista vaan edel.mainitun merkin koaksaali kaiutin tarjonnasta.

    Äänestä

  • Palkinlampi kirjoitti:

    Et ilmeisesti tiedä AudioDesign:eistä mitään saati lukenut vaihtoehtoja jotka laitoin..
    En ole kiinnostunut subbarista vaan edel.mainitun merkin koaksaali kaiutin tarjonnasta.

    on honkkareissa jo päättynyt!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Palkinlampi kirjoitti:

Honkkarissa olisi tuon merkkiset autokaiuttimet alehinnoin (-40%) myynnissä. Joten onkos tuo AudioDesign ihan "perusmerkki", "halpakamaa" vai "laatumerkkiin" päin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu