kuinka helposti teillä jää ovis

Niin eli.. jotenki tuntuu että ovu on välillä toooosiiii voimakas...ja nyt tässäkin kierrossa ei ole mitään tuntemuksia ovusta.

Lasta yritetään ja tikuttelen ovista nyt ekaa kertaa,mutta negaa näyttää...

Onko kokemuksia
2455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tulee semmoinen olo että onko mahd ovua koskaan ollutkaan kun nyt tikutan oviksesta negaa.

pillerit lopetin elokuussa

Äänestä

Mulla on ollut nyt kaksi kiertoa ilman ovista. Sitä ennen kyllä ovuloin lähes joka kuukausi. Viime viikolla lähti taas uusi kierto käyntiin ja kovasti odottelen että tässä kierrossa ovulaatiokin tulisi. On kyllä tosi tylsää jos olis jo kolmas ovuloimaton kierto tulossa:( Toivotaan parasta:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tulematta kirjoitti:

Niin eli.. jotenki tuntuu että ovu on välillä toooosiiii voimakas...ja nyt tässäkin kierrossa ei ole mitään tuntemuksia ovusta.

Lasta yritetään ja tikuttelen ovista nyt ekaa kertaa,mutta negaa näyttää...

Onko kokemuksia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu