Voinko puhua

suoraan???

1. jos täälä on joku nutipää, joka tietää musta ja mun asioista niin astukoon kaapistansa ja tapelkoon kun mies.
2. jos täälä on kuitenki se toinen nutipää jota mä olen miettinyt nyt pääni pieniä reikiä täyteen, niin ole hyvä ja kerro se mullekkin, kiitos.
3. jos se on yhdistettynä kaks edellistä, niin mietin että mahdanko sitten haluta edes nähdä sua enää koskaa, mutta jos näin, niin kerro sekin ole hyvä.
4. jos mun aivot on nyt ylikiehuneet ja polla kierähti lattialle, niin ei mun tarvii sitä itelleni sitten kertoo, hulluna on hyvä olla.

5

930

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suoraan

      mitä jos alottaisit miettimisen siitä että nutipäitä riittää maailmassa se 6 miljardia

    • siltä, että

      joku on tehny liikaa duunia.

      • suoraan???

        raakkuvat kuorossa he, jotka vastailevat itse ihan tosissaan näihin viesteihin ja toivovat salaa että juuri hän kirjottelee mun kanssa. Kuin lapsi avaamassa joulukalenterin luukkua.


      • miksi muuten
        suoraan??? kirjoitti:

        raakkuvat kuorossa he, jotka vastailevat itse ihan tosissaan näihin viesteihin ja toivovat salaa että juuri hän kirjottelee mun kanssa. Kuin lapsi avaamassa joulukalenterin luukkua.

        itse hengailet täällä?

        Joku hukassa?


    • jotain..

      sanottava, sano se selvemmin, ei tuosta viestistä saa mitään selvää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP jo 100 % suositumpi kuin persut

      Kertoo Hesarin uusin kannatuskysely. Demareiden kannatus on miltei tuplat verrattuna persuihinl. Suomen kansa ei selväst
      Maailman menoa
      154
      11034
    2. Ikävä sinua mies

      Vuosia kuluu, mutta tunteet ei ole hävinnyt. Tasoittuneet toki, kun ei olla nähty. Järki palannut päähän kuitenkin. Se i
      Ikävä
      47
      4275
    3. Mikä tämä henkilö mahtaa touhuta Parkanossa

      Kamalaa https://www.ylasatakunta.fi/teksti/pirkanmaan-karajaoikeus-vangitsi-koiran-tappamisesta-epaillyn-6.68.127794.b58
      Parkano
      65
      4022
    4. Orpo: Velkajarrua vastustavaa puoluetta vaikea ajatella hallitukseen

      No Minja Koskelan kommunistipuolue jäi ulos tuosta. Kaikki eduskuntapuolueet vasemmistoliittoa lukuun ottamatta sopivat
      Maailman menoa
      195
      3653
    5. PS ylivoimainen nousija myös HS:n gallupissa, SDP laskee taas

      https://www.verkkouutiset.fi/a/hs-gallup-sdpn-suosio-laskee-ps-nousussa/#0a7d2507 Ylivoimainen viime kuukausien nousija
      Maailman menoa
      101
      3486
    6. Valtavasti suomalaisia asunnottomina, mutta ei yhtään somalia

      tai muuta kehitysmaalaista. Mites tässä näin kävi? Tiedän hyvin, että esim. somaleita lentää ulos mm. Hekan asunnoista,
      Maailman menoa
      101
      3340
    7. Hienoa! Eduskunta luopui käteisen käytöstä

      Nyt tuo sama muutos pitää saada myös muuhun yhteiskuntaan. Käteistähän ei tarvitse tänä päivänä enää kuin rikolliset.
      Maailman menoa
      73
      1980
    8. Maajussi-Ville herättää kysymyksiä - Etsiikö oikeasti rakkautta vai mainostaako oliiviöljyä?

      Mitä mieltä olet: etsiikö Ville rakkautta vai mainostaako oliiviöljyään? Maajussille morsian -ohjelmassa yksi maajusseis
      Maajussille morsian
      16
      1295
    9. Kovia syytöksiä Stefan Thermaninsta.

      Jättänyt taas maksamatta kohuliikemies, hupparit ja muita ostamiaan tavaroita. On soiteltu liikkeestä ja Stefan iskenyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      155
      998
    10. Totuuspuolueen johtaja Jaana "prinsessa Leia" Kavonius on vangittu

      Kavonius määrättiin jo keväällä 2024 poissaolevana vangittavaksi todennäköisin syin epäiltynä 13 vainoamisesta ja 24 kun
      Maailman menoa
      269
      957
    Aihe