voiko....

akvaarioon minkä mitat ovat, korkeus 45cm syvyys
40cm ja pituus 100cm eli liramäärä 180 ottaa
lentikalapariskunnan?
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä siihen just ja just mahtuu mut ei sit
paljon mitään muuta...

Äänestä
  • kiitti paljon. mitäs muita kaloja kannattais
    laittaa ja kuinka monta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalanen kirjoitti:

akvaarioon minkä mitat ovat, korkeus 45cm syvyys
40cm ja pituus 100cm eli liramäärä 180 ottaa
lentikalapariskunnan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu