Ollu sitte?
No ketä se on se
..Tuohimäen Arvo?
5423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tuohimäen arvo itse, syyllinen.
ollut.
Jaa-a, joku mainitsi tuon Tuohimäen Arvon pari keskustelua tuonnenpana mutta enpä tiiä itekkään että ketä oli Tuohimäen Arvoksi sanottu mies. Ehkäpä joku tässä asiassa viisaampi antaa sulle parempaa tietoa siitä.
Toivon että tiedäte mistä puhutte sillä Tuohemäen Arvo ja Lanti olivat minun mummon serkkuja siis oikeesti Grönstrandia tai Palmrothia ja asuivat eli aikanansa kauhajoella ja Tuohimäkeläisiä asuu vieläkin eteläpohjan´maalla
no heissan.. ensiksi jos tuo viesti oli mulle niin ei minua tarvi teititellä, oon varmaan nuorempi kuin te. kiitos vastauksesta.. varmaan te mietitte miks tuommosia kyselen. kun tämä henkilö josta kyselin, mainittiin tuolla jossain aiemmassa keskustelussa, niin kiinnostuin siksi ja kysyin. en mitenkään pahalla halunnut kysyä eikä mitään sen kummempia "taka-ajatuksia". halusin kertoa teille tän koska varmaan ehkä mietitte että miksikä tuommosta laittelin tänne. mutta tosiaan kiitos vastauksesta ja kaikkia hyvää teille.