Ootte työ kyllä aikamoisia idiootteja

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1493944

Ei sitten parempaa tekemistä ole teilläkään... ei hitto mitä luuserisakkia. Yrittäkää vaan saada duunia sitten kun ootte alkoholisoituneita ojan pohjassa.
91041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kännissä olet cool!

Äänestä

Taas yksi katkera hiljainen finninaama valittamassa rakkaalla tietokoneella?

Äänestä
  • Et voi muodostaa noin subjektiivisesti jotain mielipidettä yhden kerran kuulopuheiden perusteella.

    Saatana

    Äänestä

  • fghdfgfd kirjoitti:

    Et voi muodostaa noin subjektiivisesti jotain mielipidettä yhden kerran kuulopuheiden perusteella.

    Saatana

    Oho, vautsi?

    Äänestä

  • fghdfgfd kirjoitti:

    Et voi muodostaa noin subjektiivisesti jotain mielipidettä yhden kerran kuulopuheiden perusteella.

    Saatana

    Yeah

    Vittu

    Äänestä

En kyllä menisi sinuna omallakaan älylläsi kehumaan jos alkaa arvottamaan toisia tuolla perusteella..
Itse lähtisin ennemmin arvostelemaan etiikan, empaattisuuden ja vaikkapa koulumenestyksen kautta jne.
Itse olen lukiossa ja hyvät arvosanat mutta joskus on mukava pitää pippaloita kavereiden kanssa ja se ei tietenkään tarkoita että perseet vedettäisiin..
-.-

Ja vielä vinkkinä että hanki oikeita ystäviä ja kavereita ja elä täysillä! :)

Äänestä

vikiseem kun sua ei kukaan pyydä juhlimaan. Hanki elämä! Ite ryyppään joka viikko vittu vintin pimeeks.

Äänestä
  • Vitun yksinäinen nörtti älä tuu tänne vinq jos sul ei oo kamui ammu ittes. Vihaan tollasii ihmisii jotka ei dokaa!!!

    Äänestä

Mitä sitten vaikka nuoret tykkää välillä irroteella?
kerran vaan sitä eletään.. koita sinäkin ottaa elämästäsi jotakin irti ja heitä vaikka tietokoneesi roskiin niin saat jotakin muuta tekemistä, ala käydä vaikka lenkeillä ja tapaa uusia ihmisiä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikeita lahoaivoja kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1493944

Ei sitten parempaa tekemistä ole teilläkään... ei hitto mitä luuserisakkia. Yrittäkää vaan saada duunia sitten kun ootte alkoholisoituneita ojan pohjassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu