Honkatalot, Viikuna.

Kyseinen malli hieman modifoituna harkinnan alla.

Millaisia kokemuksia toimittajasta?
Tuottaako suuria vaikeuksia saada omat muutokset toteutukseen?

Ovatko kyseisen mallin omistajat olleet tyytyväisiä taloon?
Mistä löytäisi kuvia asunnosta kun ei noi honkatalojen kuvat oikein kerro mitään.
3819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olemme myös vakavasti harkinneet juuri Viikuna taloa. Kuvia ei ole ollut saatavissa, mikä on harmillista. yhteyshenkilömme antoi joitakin tietoja, mutta pitäisi keskustella sitten saman pöydän ääressä tarkemmin.
Olisi kiva jos joku voisi kertoa Viikunasta, sillä onhan niitä joitakin Suomeen rakennettu.

Äänestä

tekhön hirsitaloja jo v.1907. Ensin ittelleen ja sitte muillekkin kun tuli niin pirkeleen hyvä.

Äänestä

En ostaisi Honkataloilta mitään, mulla itselläni tosi huonoja kokemuksia ko. yrityksestä.

Mutta jos haluat itsellesi harmaita hiuksia niin tilaa mökkisi heiltä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pöllijulli kirjoitti:

Kyseinen malli hieman modifoituna harkinnan alla.

Millaisia kokemuksia toimittajasta?
Tuottaako suuria vaikeuksia saada omat muutokset toteutukseen?

Ovatko kyseisen mallin omistajat olleet tyytyväisiä taloon?
Mistä löytäisi kuvia asunnosta kun ei noi honkatalojen kuvat oikein kerro mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu