Nyt 48bissee...

Tuntuu ettei haltsaa enään tätä juomista..
3731
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Himottaa kiskoo vaan enemmän..

Äänestä
  • On se perkele vaan hullua kun se olut rupeaa maistumaan, ensimmäisen jälkeen tulee juotua pari lisää, eikä sikspäkin jälkeen viitsisi enää millään lopettaa. Kun on yli kymmenen mennyt niin silloin ei enää mietitä vaan annetaan mennä.

    Koeta nyt kuitenkin vähän jarruttaa.

    Äänestä

  • Hoek kirjoitti:

    On se perkele vaan hullua kun se olut rupeaa maistumaan, ensimmäisen jälkeen tulee juotua pari lisää, eikä sikspäkin jälkeen viitsisi enää millään lopettaa. Kun on yli kymmenen mennyt niin silloin ei enää mietitä vaan annetaan mennä.

    Koeta nyt kuitenkin vähän jarruttaa.

    Joo, jarruta ihmeessä, sulla tulee jo nyt olemaan aika helvetti kun tuosta heräät - mutta mieti silloin; oliko se todella sen arvoista?? Muunkinlaista elämää voi viettää..............

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bisse kirjoitti:

Tuntuu ettei haltsaa enään tätä juomista..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu