tätä kuuta,ja karkauspäivä,huomenna jo maaliskuu
joten kevättä jo voi odotella pikkuhiljaa.
Hyvää alkavaa päivää kaikille:)
joten kevättä jo voi odotella pikkuhiljaa.
Hyvää alkavaa päivää kaikille:)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
saa taas odottaa 4 vuotta ennekuin seuraavan kerran on edes pientä mahdollisuutta .....
Ei kylla taida olla hyvä idea, kun räkää puskee joka hetki.....ei pästäis kovin pitkälle...loppuis eäliinat
aamupäivä-heh,tulj tuossa mielleen,jotta mitähän kun läksis kosioreissulle-sais hommattuu hamekankkaita ilimasiks!Vain entäs jos joku vahingossa antassii myöntävän vasttauksen,sittähän sitä vasta lirissä ois:))Mut S.tintille vihjjeeks-nyt ois hyvä päivä,pistähän tuumasta toimmeen,niin piästtään häitä tanssimmaan!
häitä tanssimaan joo.Yritän laittaa lihapullakastiketta.mutta räkä tursuaa,soitin terkkaan valkosoluissa oli jotain poikkeavaa pyysivät maanataina käymään,mutta taidan jättää keskiviikkoon kun on syöpis.Tosi kurja olla.
Nyt vasta huomasin että kirjoitetaan ihan samaa asiaa. Niin innoissani tässä suunnittelen operaatiota. >;)
Tänään ku kosasen, saan uhrilta pakan hamekretonkia.
Vaan mitäs jos se sanookin JOO???
kävi kummin tahansa:)
Sitten sillä Loistavalla Polulla on kaksi kulkijaa;;)))
Oletteko muistaneet toimia niinkuin karkauspäivänä pitää palstan naisihmiset. Siis sellaiset joilla ei satu olemaan "sohvakoristetta";;)))
tekemätä,kun män pupu pökssyyn pelekästä kauhistuttavasta ajatuksesta,jotta jospa joku höperö sattuis kosinttaan suostummaan:)
jää väliin on senverran heikossa hapessa.
Eikö sinulla ole puhelinta? Nyt eikun heti vaan soittamaan jos sattuu vaikka olemaan iltauninen;))
ketjus lyhentynyt?
kaikesta! Olen ymmärtänyt, ettet vieraile tässä kanavassa usein koska sinulla ei ole kohta tietokonetta hallussa. Muutat uuteen kotiin?
Sinun juttujasi on hyvä lukea, niin asiallisia. Voimia sinulle tällä hetkellä ja yhä jatkossa toivon sinun saavasi kaipaamiasi!Lämmin halaus!
vaik' kaikki toiset vakkarit poistuu mitä väliä
mutta että sinä Ira¤ se on surullista
Ymmärrät kaikkia ja vastasit kaikille etkä
erotellut oliko vakinimmari tai satunnainen,
Voi harmi; jos et kirjoita enää ?
kukahan poisti viestit ?
jatkosskin,vaan harvemmin,ja luen muiden kuulumisia.Jokainen kirjoittaja on yhtä tärkeä:)
Niin on.
Jokainen kirjoittaja on yhtä tärkeä.
On kiva lukea viestejäsi.
Miten sinun vointisi on.
olo ei enää sängynpohjalla.Jokaisesta kirjoittajasta on tullut kirjoitusten kautta omanlaisensa ja ainutlaatuinen kuva,ja on todella hienoa,että joka ainut on erilainen:)