Q-life

Q-life haastaa Z-onen väressäkin! hauskaa! toivon että paikka saa porukan liikkeelle! vaikka onkin k-18 toivon että "vaihtoehto"-tyypit tulee myös sinne, itse kun ei viihdy tuossa naapuripaikassa yhtään, huonon palvelun vuoksi. kertokaapa kokemukset huomenna, itse en paikalle pääse tänään vaikka haluais. Pitäkää montun kunnia kasassa!!!
42594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

iloinen oli tunnelma!

Äänestä
  • homoja täynnä koko paikka iha niiq koko kaapunkiki

    Äänestä

  • jeahhhhhh kirjoitti:

    homoja täynnä koko paikka iha niiq koko kaapunkiki

    sopinee homostelevalle kaupunginjohtajalle

    Äänestä

Hmm, njoo, parempaa musakkia ne ainakin soittaa ko ennen ja tanssilattialla on enempi tilaa, muuten aika lailla sama keskenkasvuinen meininki(siis ihan hyvässä mielessä)... olen kai liian vanha käymään siellä *virn* Mut kaikessaan ihan hyvä että monttu on edelleen käytössä jo siksikin että Zoneen on 20 raja pääasiassa eikä nuoremmat sinne aina tuurillakaan pääse...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nomic kirjoitti:

Q-life haastaa Z-onen väressäkin! hauskaa! toivon että paikka saa porukan liikkeelle! vaikka onkin k-18 toivon että "vaihtoehto"-tyypit tulee myös sinne, itse kun ei viihdy tuossa naapuripaikassa yhtään, huonon palvelun vuoksi. kertokaapa kokemukset huomenna, itse en paikalle pääse tänään vaikka haluais. Pitäkää montun kunnia kasassa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu