Miten on, pääseekö takaisin vartiJa hommiin,jos on mennyt matonpesuhommiin ja on tippunut telineeltä?
Siis en ole tippunut kuvainnollisesti telineeltä,vaan oikeasti telineeltä!
Asiallisia vastauksia.
Olen Ylikokin sukulainen ja teidän esimies!
Kurrrrrrnnnnn kuuuurrrrrrnnnn groooooaaaaaaaahh
-Vitun Apina-
Siis en ole tippunut kuvainnollisesti telineeltä,vaan oikeasti telineeltä!
Asiallisia vastauksia.
Olen Ylikokin sukulainen ja teidän esimies!
Kurrrrrrnnnnn kuuuurrrrrrnnnn groooooaaaaaaaahh
-Vitun Apina-
Vastaukset 3
Vanhimmat
hiiteen viemästä turhaa palsta tilaa täällä!
Miten pahoin vammauduit pudotessasi?
Mikäli invaliditeettiprosenttisi on vähintään 80,voit jopa perustaa yhden miehen ALV-vapaan yrityksen. Tosin haitta saattaa tässä tapauksessa olla niin suuri ettet yksinäsi paljoa piiriä ajele. Samoin , mikäli haitta-aste on riittävä saat täyden veroedun hankkiessasi uutta autoa. Ota yhteys tullipiiriin.
Myös vieraalle voit työllistyä vammoinesi. Työnlaatu valitaan vammojen mukaan. Esimiesasemaan on suorastaan etua jos olet pudonnut päällesi mattopyykillä.
Tervetuloa töihin.
tuosta väkivaltaisesta uhkauksestasi!
Mulle tulee aina jotenkin väkivaltainen olo, kun joku käyttää saanaa"hiiteen"tai käyttää pipossa tupsua tai sateella sateenvarjoa!Esitutkinta on käynnissä tuosta julmasta uhkailustasi.
Erikoisryhmä A johtajanaan Otto Ohlendorff saattaa tulla käymään luonasi ja silloin joku muu painuu"hiiteen".